Jaworzański Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza na kolejny wykład praktyczny – tym razem poświęcony zagadnieniom związanym ziołolecznictwem.

Doktor Krzysztof Błecha wygłosi wykład pt. „Fitoterapia w chorobach przewodu pokarmowego, w pasożytach jelitowych i alergii”.

Co?: Fitoterapia w chorobach przewodu pokarmowego, w pasożytach jelitowych i alergii
Kto?: lek. med. Krzysztof Błecha
Gdzie?: Sala „Pod Goruszką” | budynek przy ul. Szkolnej 97
Kiedy?: Czwartek, 22 marca 2018 r. |godz. 17:00

Krzysztof Błecha

Krzysztof Błecha – lekarz medycyny ze specjalizacją z chorób wewnętrznych i rehabilitacji medycznej; od 22 lat pracownik Centrum Ziołolecznictwa Ojca Grzegorza Sroki w Żywcu. Przez 18 lat ściśle współpracował z Ojcem Grzegorzem Sroką jednym z najbardziej znanych zielarzy klasztornych oraz niekwestionowanym autorytetem z dziedziny ziołolecznictwa.

Redaktor naczelny kwartalnika Zioła dla Zdrowia, który wydawany jest nieprzerwanie przez 8 lat w nakładzie 400 000 egzemplarzy na kwartał. Autor kilkudziesięciu artykułów popularno-naukowych dotyczących medycyny naturalnej, ziołolecznictwa i rehabilitacji medycznej. Uczestnik licznych konferencji naukowych i szkoleń w Polsce i w USA  z dziedziny medycyny naturalnej. Od 2013 r. wykładowca – praktyk  z dziedziny ziołolecznictwa na kilkudziesięciu Uniwersytetach III Wieku w województwie śląskim.

Krzysztof Błecha jest autorem kilkunastu raportów eksperta sporządzonych na potrzeby Urzędu Rejestracji Leków. Wieloletni członek Krajowej Rady Suplementów i Odżywek, Polskiego Komitetu Zielarskiego oraz Polskiego Towarzystwa Zielarzy i Fitoterapeutów. Ekspert ds. ziołolecznictwa Polskiej Izby Zielarsko-Medycznej i Drogeryjnej.

Reklamy